Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Push Me Pull You

Push Me Pull You fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Push Me Pull You satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

127.93₺

PsnStore

134.00₺

PsnStore UK

136.57₺

PsnStore ES

141.60₺

Çıkış tarihi: May 3, 2016
Geliştiren: HOUSE HOUSE GAMES PTY LTD
Yayıncı: HOUSE HOUSE GAMES PTY LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Push Me Pull You, dostluk ve güreşle ilgili, ödüllü bir yerel çok oyunculu oyundur. Sen ve partnerin belde birleşerek uzun ve yerinde duramayan bir vücudu paylaşıp topu kontrol etmek için rakiplerinize karşı güreşirsiniz. Aynı vücudu paylaştığınız için dikkatlice iletişim kurmanız gerekmekte (ya da bolca bağırabilirsiniz). Her eylem hem seni hem de eşini etkilediği için PMPY kooperatif çok oyuncunun en iyi yönleriyle en son tartışmanızın en kötü yönlerini birleştiriyor.• Sportsfriends veya Towerfall ruhuna sahip çılgın yerel çok oyunculu oynanış.• Arkadaşlığınızı farklı şekillerde sınayacak çeşitli oyun modlarında rekabet edin veya oyuncaklar ve sırlarda dolu açık uçlu bölgede vakit geçirin.• Kumanda yetmiyor mu? Bir kumandayı arkadaşınla paylaş ya da iki kafayı da aynı anda oynamayı dene iki oyunculu bir oyun sadece tek bir kumandayla da oynanabilir!• Hem erişilebilir hem de derin, gürültülü bir parti oyunu olarak oyna ya da sert rekabet içeren öfkeli bir maç yap.2-4 Oyuncuminimum 300 MB alan gerekirUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© House House Games Pty Ltd

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Greedfall
219.00₺ 518.37₺
PS4
Ghost Of A Tale
114.00₺ 213.27₺
PS4
The Crew 2 Standard Edition
299.00₺ 59.80₺