Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mega Man Legacy Collection 1 And 2 Combo Pack

Mega Man Legacy Collection 1 And 2 Combo Pack oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Mega Man Legacy Collection 1 And 2 Combo Pack oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Mega Man Legacy Collection 1 And 2 Combo Pack sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Mega Man Legacy Collection 1 And 2 Combo Pack satın al!

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

239.20₺

PsnStore ES

256.40₺

PsnStore US

258.31₺

Çıkış tarihi: Aug. 8, 2017
Geliştiren: CE EUROPE LIMITED
Yayıncı: CE EUROPE LIMITED
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Tüm klasik Mega Man serisini elde edin! Mega Man 1, 2, 3, 4, 5 ve 6'yı içeren Mega Man Legacy Collection ile efsane karakterin altı orijinal 8 bit maceralarını oynayın. Mega Man Legacy Collection 2, macerayı Mega Man 7, 8, 9 ve 10'daki serinin evrimi ve retro devrimle devam ettiriyor. Bu koleksiyonlarda zaman denemeleri, remix mücadeleleri, bir müzik çalar ve eşsiz çizimlerin bulunduğu kapsamlı bir galeri gibi bir sürü ek içerik bulunuyor.Mega Man Legacy Collection1 PlayerHDD 600 MB MinimumHD Video Output 720p,1080PMega Man Legacy Collection 21 PlayerHDD 7 GB MinimumRemote Play SupportedHD Video Output 720p,1080i,1080PBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©CAPCOM CO., LTD. 2015 ALL RIGHTS RESERVED.©CAPCOM CO., LTD. 2017 ALL RIGHTS RESERVED.