Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Penn And Teller VR: F U, U, U, And U

Penn And Teller VR: F U, U, U, And U fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Penn And Teller VR: F U, U, U, And U satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

168.03₺

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: July 9, 2019
Geliştiren: GEARBOX
Yayıncı: GEARBOX
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
ARKADAŞLARINIZLA ALAY EDİN Sevdiklerinize çığlık attıracak ve sizi manyakça kıkırdatacak 10'dan fazla zalim sihir numarası gerçekleştirin (son teknoloji bilimle maskelenmiş). Yoğun terapinin iyileştirici gücünü gösterin, telekinetik güçlerinizi test edin, hatta yakında-geçişte-kalacak arkadaşlarınıza onlar eğlence endüstrisindeki EN TEHLİKELİ NUMARALARI yaparken rehberlik edin! KENDİ BAŞINIZA OYNAYIN Hiç arkadaşınız yok mu? Biz de öyle düşünmüştük! Başlığınızı takın ve Penn & Teller bölümlerinden birinde yüksek kademe bir kirlilik savaşçısı veya “hevesli” bir gönüllü olun. SİHİRDE UZMANLAŞIN Sanal olarak efsanevi sihirbazlar Houdini, Cardini ve Penn Jillette'in kendisinin yerine geçin ve sihir hocalarınız olan Penn & Teller ile birlikte kendi su koşusu ve kart numaralarınızı gerçekleştirin. Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-2 Oyuncuminimum 3 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pPlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera gereklidir.Bu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2019 Gearbox. Published and distributed by Gearbox Publishing. Gearbox and the Gearbox Software logos are registered trademarks, and Gearbox Publishing is a trademark, all used courtesy of Gearbox Software, LLC. Penn & Teller and the Penn & Teller logo are registered trademarks of the Buggs & Rudy Discount Corporation.

PS4

Benzer Ürünler