Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Dashball

Dashball oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Dashball oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Dashball sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Dashball satın al!

PsnStore US

60.20₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: June 29, 2020
Geliştiren: 4 GLADIATORS
Yayıncı: 4 GLADIATORS
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
DASHBALL'a hoş geldiniz!4 oyuncuya kadar bölünmüş ekran çok oyunculu oyunda arkadaşlarınızı toplayın ve eğlenceye hazır olun.'Eski partiye' katılıyorsunuz ve herkese siz ve takımınızın nihai dashball şampiyonu olduğunu göstermek için dünyayı dolaşmanız gerekecek.Oyun 4 Gladiators stüdyo, küçük bir indie stüdyo tarafından geliştirilenkanepe çok oyunculu oyunlar ve küme oyunları yapmaya odaklanıyor.1-4 oyuncuBu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-4 Oyuncuminimum 4 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 143.47₺
Hemen İncele
PS4
Ao Tennis 2
239.00₺ 59.75₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺