Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Dreamwalker: Never Fall Asleep

Dreamwalker: Never Fall Asleep oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Dreamwalker: Never Fall Asleep oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Dreamwalker: Never Fall Asleep sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Dreamwalker: Never Fall Asleep satın al!

PsnStore US

129.11₺

PsnStore UK

143.47₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

153.80₺

Çıkış tarihi: Dec. 10, 2019
Geliştiren: ARTIFEX MUNDI S.A.
Yayıncı: ARTIFEX MUNDI S.A.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Turistik, küçük bir kasabada kasabanın yöneticisinin küçük kızı bir kaza sonucunda komaya girer. Bölgenin doktorları yetersiz kalınca yönetici, insanların rüyalarına girebilmek gibi eşsiz bir yeteneği olduğu söylenen, bir Dreamwalker olan psikiyatrdan yardım ister.1 Oyuncuminimum 2 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2019 Artifex Mundi

Benzer Ürünler