Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Zen Originals Season 2 Bundle

Zen Originals Season 2 Bundle fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Zen Originals Season 2 Bundle satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

172.00₺

PsnStore UK

176.14₺

PsnStore ES

181.24₺

Çıkış tarihi: Dec. 19, 2017
Geliştiren: ZEN STUDIOS LTD
Yayıncı: ZEN STUDIOS LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Zen Originals 2. Sezon demeti oldukça düşük bir ücret karşılığında orijinal dijital pinball masalarından oluşan nefes kesici bir başka seti Pinball FX3 için bir araya getiriyor. 2. Sezon, tamamı Zen'deki yetenekli pinball sihirbazları tarafından oluşturulan klasik ve yeni masaları karma halinde sunuyor. 2. Sezon, aşağıdaki masaları ve paketleri içermektedir:• Iron and Steel Pack Castlestorm Wild West Rampage• Core Collection Pasha Rome Biolab Secrets of the Deep• Carnivals and Legends Adventure Land Son of ZeusOyun içi satın alma opsiyonu1-4 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz. © 2017 Zen Studios Ltd. All Rights Reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Observation
179.00₺ 210.17₺
PS4
Days Gone
429.00₺ 336.33₺