Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Apex Construct

Apex Construct fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Apex Construct satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

168.12₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore

189.00₺

PsnStore ES

201.39₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: Feb. 20, 2018
Geliştiren: Fast Travel Games AB
Yayıncı: Fast Travel Games AB
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
VR için özel olarak tasarlanmış bu atmosferik birinci şahıs Aksiyon/Macera oyununda insanlığın kaderi hayatta kalan son insan olan size bağlı.PARAMPARÇA OLMUŞ BİR DÜNYAYI KEŞFEDİNİki güçlü AI'ın uzun süredir devam eden bir çatışma içinde olduğu güzel ancak tehlikelerle dolu kıyamet sonrası bir ortama girin. Hayatta kalan tek insan olarak birçok gizli alanını keşfedecek ve neredeyse tüm organik hayatın son bulmasına neyin neden olduğunu zaman içinde öğreneceksinizAKICI YAY VE KALKAN KOMBİNASYONUNDA USTALAŞINMothr adlı gizemli bir varlık tarafından oluşturulmuş çok çeşitli yapay hayat formlarıyla mücadele etmek üzere benzersiz bir hassasiyete sahip esnek bir silah sistemini kullanın. UZUN ÖMÜRLÜ BİR DENEYİME DALINGizli kalmaya devam eden yolları ortaya çıkarmak için özelleştirilebilir ana üssünüzden dilediğiniz görevi yeniden oynayın, ele geçirilen kaynakları silahlarınızı yükseltmek üzere harcayın.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 5 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pPlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera gereklidir.Bu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright © 2017 Fast Travel Games AB. All rights reserved. All other trademarks and trade names are property of their respective owner.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 336.33₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺