Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Happy Drummer

Happy Drummer oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Happy Drummer oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Happy Drummer sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Happy Drummer satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

134.00₺

PsnStore UK

137.48₺

PsnStore ES

143.54₺

Çıkış tarihi: March 19, 2018
Geliştiren: Shanghai Lusion Computer Software Co. Ltd.
Yayıncı: Shanghai Lusion Computer Software Co. Ltd.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Mutlu Davulcu oynamak kolaydır, oyunda herhangi bir kullanıcı arabirimi göremezsiniz, bu sanal dünyayla gerçekten etkileşimde bulunabilirsiniz. 2 sahne ve 3 zorlukla toplam 12 parça müzik var. Kendi notlarınızı oluşturabilir ve arkadaşlarınızdan onu takip etmesini ve denemesini istemek için mükemmel bir icracı olabilirsiniz. Unutmayın sadece kombo kompleks sizi davulların Tanrısı yapmaktadır. Ardından, davulun muhteşem dünyasında pratik yapmaya ve eğlenmeye devam edin!Oyunun tüm müzikleri, dünyanın dört bir yanındaki farklı besteciler tarafından ölçüldü ve vizyonunuzla mükemmel bir şekilde karıştı, sizi tamamen sürüklenen orduların dünyasına götürüyorlar. Oyundaki tüm başarılar, hassas bir şekilde tasarlanmış ve kurulmuştur oyuncumuzun yalnızca kombine başarıların keyfini yaşamakla kalmayıp aynı zamanda gerçek ordu müziğinin çekiciliğini hissetmesini istiyoruz. Notları doğru bir şekilde oynamanın yanı sıra, özgürce solo olasılığınız da vardır. Sonra denemek ve etkilemek!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 450 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pHareket kontrol özellikleri için bir PlayStation®Move gezinti kontrol cihazı veya Kablosuz Kumanda gerekir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©Shanghai Lusion Computer Software Co. Ltd. All rights reserved

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 143.47₺
Hemen İncele
PS4
Ao Tennis 2
239.00₺ 59.75₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺