Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Baboon!

Baboon! fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Baboon! satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

89.00₺

PsnStore ES

100.64₺

PsnStore UK

105.64₺

Çıkış tarihi: April 26, 2017
Geliştiren: RELEVO VIDEOGAMES SL
Yayıncı: RELEVO VIDEOGAMES SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Baboon!® saf eğlenceli yapılmış bir harmanında macera sağlıklı bir doz bulmaca, beceri ve fizik platforma, türlerin bir karışımını araştırıyor eğlenceli bir oyun! Bir, öğrenmesi kolay bir oyun zor usta ile tüm muz üst ulaşmak ve toplamak Tumbili yardımcı beceri testi.Korkulan Korsan Babun Banana Island yıkımdan edilir! Korsan Maymun, Uçan Penguenler ve yayılan bir maceraya tuhaf karakterler tüm şort ile dolu egzotik bir adaya cesur küçük maymun Tumbili seyahat Yardım. Eğer her sırrı kilidini açabilir?· 60'dan fazla zorlu oyun seviyeleri!3 madalya sistemi ile son derece replayable yapılmıştır.· Keşfetmek için yedi farklı dünyalar!· Eğlenceli yeni oyun modları ile Bonus açılabilir ekstra zorlu dünya!· Oyun değişen benzersiz efektleri ile 8 farklı bombalar!· Eğer mücadelenizde size yardımcı olmak için buluşacağız Monkey Mart ve diğer karakterler ile nesnelerin ticaret onlarca Dükkanı!· Olağanüstü bir orijinal bir soundtrack. Gerçekten! Müzik harika.1 Oyuncuminimum 600 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2014/2017 Relevo Videogames S.L. Baboon!® ve RELEVO logosu Relevo Videogames S.L. tescilli ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺