Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Spice And Wolf VR

Spice And Wolf VR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Spice And Wolf VR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

210.08₺

PsnStore

258.00₺

PsnStore UK

258.40₺

PsnStore ES

271.91₺

Çıkış tarihi: Sept. 19, 2019
Geliştiren: GEMDROPS, INC.
Yayıncı: GEMDROPS, INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
2. boyuta girme hayallerimizi gerçekleştirmek için, Spice ve Wolf'un yaratıcıları ile birlikte bir VR animasyonu oluşturmak için birlikte çalışacağız.Anime, “görülen” bir şeyden “deneyimli” bir şey haline gelecektir ...-Öykü-Kraft Lawrence, kurt haline dönüşebilen güzel bir kadın olan Holo ile tanışan gezgin bir tüccardır.Birlikte seyahat ettiklerinde yağmurda yürümek gibi birçok zorlukla karşılaşırlar.Ani bir sağanaktan kaçınmak için Holo ve Lawrence ormanda eski, terk edilmiş bir su değirmenine sığınıyorlar.Küçük bir ateş etrafında toplanırlar ve birlikte biraz tuhaf ama dinlendirici bir zaman geçirirler.O zamanı onlarla birlikte paylaşabilirsin.Üretim KadrosuSenaryo: Isuna HasekuraKarakter Tasarımı: Ju AyakuraHolo'nun Özgeçmişi: Ami KoshimizuKraft Lawrence'nın Özgeçmişi: Jun FukuyamaBu ürünün içeriğini PlayStation®VR olmadan keyfini çıkarabilirsiniz.1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pPlayStation®VR , bu ürünle uyumludur. VR işlevi için  PlayStation® VR ve PlayStation® Kamerası gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© Spicy Tails / Developed and Published by Gemdrops, Inc.

PS4

Benzer Ürünler