Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Himno

Himno fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Himno satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

16.72₺

PsnStore US

16.72₺

PsnStore UK

18.68₺

PsnStore

19.20₺

PsnStore ES

20.04₺

Çıkış tarihi: Sept. 4, 2019
Geliştiren: RATALAIKA GAMES SL
Yayıncı: RATALAIKA GAMES SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Himno, şiddet ve ölüm içermeyen bir platform oyunudur. Rasgele oluşturulmuş haritalarda duvarlara zıplayıp kayarak ve hızla koşarak yeni yüksekliklere ulaşın!Sezgisel ve öğrenmesi kolay kontrolleri kullanarak platform türündeki zorlukları aşıp yeni bölgelere ulaşmak için her bir haritada koşarak ilerleyin. Yeni yüksekliklere ulaştıkça seviye yükselir, fenerler tutuşturuldukça ışıklar yanar ve müzik değişmeye başlar.Bir yandan çevrenizdeki karanlığı aydınlatmak için wispleri (ışık saçan küçük yaratıklar) kurtarırken, diğer yandan da diğer uzak bölgelere ilerlemenizi sağlayan yetenekleri geçici olarak yükseltin.Özellikler: * Bu dünyadaki hareketleriniz duygusal müzikleri ve canlı görselleri tetikler * Baskı altında hissetmeden istediğiniz tempoda oynayın * Parlak wisplerin etrafınızda dans edişini izleyin * Çok çeşitli oyuncu becerileri sayesinde eğlenceyi yaşayınBu Cross-Buy ürününü PS4™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.PS4™ & PS VitaBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2019 David Moralejo Sánchez© 2019 GrabTheGames© 2019 Ratalaika Games

PS4 & PS5

Benzer Ürünler