Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Madden NFL 21 NXT LVL Sürümü PS5

Madden NFL 21 NXT LVL Sürümü PS5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Madden NFL 21 NXT LVL Sürümü PS5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

559.90₺

PsnStore ES

805.87₺

PsnStore UK

822.44₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 2021
Geliştiren: EA Swiss Sarl
Yayıncı: EA Swiss Sarl
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Madden NFL 21'de Maç Günü'nü hissedin.İçerdiği özellikler: •Madden Ultimate Team için 6 90+ reytingli oyuncu al.Oyuncular arasında şunlar var:- Michael Vick- Deion Sanders- Reggie White- Bo Jackson- Tony Gonzalez- Lawrence TaylorYeni nesil Madden NFL burada. Gerçek hayattaki Yeni Nesil İstatistikler ile desteklenen Yeni Nesil Oyuncu Hareketleri ve NFL stadyumlarındaki sahici yeni ortamlar sayesinde maç günü gerçekçiliğini daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.Madden NFL 21'in sunduğu bazı yeni özellikler ve modlar:•Face of The Franchise: Rise To Fame, Superstar X-Factors 2.0 ve The Yard'da yepyeni bir arka bahçe futbol deneyimi•Yeni Nesil İstatistiklere Bağlı Oyuncu Hareketleri:Gerçek sporcu verileri, şimdiye kadarki en gerçekçi Madden NFL oynanışını sağlıyor.Yeni Nesil Oyuncu Hareketi; akıcı atletik oyuncu hareketi yaratmak için, Madden NFL animasyon motorunu besleyen binlerce oyundan toplanmış gerçek sporcu verilerinden yararlanan Yeni Nesil İstatistiklerini kullanır.•Yeni Nesil İstatistikleriyle Desteklenen TekrarlarYeni Nesil İstatistik verileriyle desteklenen zaferin heyecanını yaşayın.•Yeni Nesil Oyun KurmaHer sayı için doğru oyuncuyla en iyi oyunları kurun.Bu oyun, rastgele seçilen sanal oyun içi ögeleri edinmek için kullanılabilen ve isteğe bağlı olarak oyun içinde satın alınabilen sanal para birimi içerir.

None
None