Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Atelier Shallie: Alchemists Of The Dusk Sea DX

Atelier Shallie: Alchemists Of The Dusk Sea DX fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Atelier Shallie: Alchemists Of The Dusk Sea DX satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

338.06₺

PsnStore

379.00₺

PsnStore UK

387.66₺

PsnStore ES

402.88₺

Çıkış tarihi: Jan. 14, 2020
Geliştiren: Koei Tecmo Europe Ltd
Yayıncı: Koei Tecmo Europe Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Hayallerini gerçekleştiren iki kızın hikayesi.Gust’un popüler Atelier serisinden bir RPG üçlemesi olan Dusk serisi, benzersiz karakterlerinin bakış açısından anlatılan, yıkımın eşiğinde bir dünyanın hikayesini anlatır.'Atelier Shallie' serisindeki 3. başlık şimdi delüks sürüm olarak mevcut.DX sürüm özellikleri- Plus sürümüne eklenen ögeler ve çok sayıda eski DLC dahil edildi!HikayeSu kaynakları kurur.Bitkiler solar ve ölür.Bütün canlılar susuzluktan ve açlıktan ölür.Mavi okyanuslar kuma dönüşür ve deniz canlılarının artık bir yuvası yoktur.Ancak yine de, güneş ışık saçmaya devam ederek, yeryüzünde az miktarda kalan suyu acımasızca kurutur.Bu Alacakaranlık Dünyada her şey, yavaş ancak emin adımlarla yok oluyor.Not: Bu ürün ayrıca bir ürün setine de dahil edilmiştir. Gereksiz satın alım yapmaktan kaçının.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

None
None