Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Liftoff: Drone Racing

Liftoff: Drone Racing fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Liftoff: Drone Racing satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore Endonezya

204.00₺

PsnStore US

213.07₺

PsnStore

219.00₺

PsnStore UK

237.38₺

PsnStore ES

253.16₺

Çıkış tarihi: Nov. 10, 2020
Geliştiren: ASTRAGON ENTERTAINMENT GMBH
Yayıncı: ASTRAGON ENTERTAINMENT GMBH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Arka bahçe yarışlarından başlayıp profesyonel dron yarış pilotu olmaya giden yolda yüksek tempolu bir kariyer seni bekliyor. Çok sayıda lisanslı dron şasisi ve ünlü markalara ait yüzlerce dron parçasıyla dış görünümü de dâhil, binlerce kişiselleştirme kombinasyonundan istediğini kullanarak kendi özel yarış dronunu tasarla. En iyi dron pilotu olmak için hayallerinin dronunu yarat, motorları çalıştır, ister pilot görüşünü ister yarış görüşünü seçip heyecan verici rotalarda uç.Gerçek uçuş deneyimi olan profesyonel bir dron pilotu veya dron yarış sporuna yeni başlayan bir acemi olman fark etmez. Herkese uygun çok sayıda oyun ve uçuş modu var.Dünyanın en iyi dron pilotları tarafından test edilip onaylanmış, fizik kurallarına uygun bir dron deneyimi yaşa. Liftoff: Drone Racing ile dron uçurmak o kadar gerçekçi ki sanal dünyada olduğunu unutacaksın.Yeni başlayanlar sahaya çıkmadan önce uçuş becerilerini geliştirirken deneyimli pilotlarsa çeşitli ortamları keşfedip başkalarıyla yarışabilecek.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
Generation Zero
219.00₺ 127.81₺
PS4
Stardew Valley
99.00₺ 127.81₺