Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Vev: Viva Ex Vivo ‎ Complete Bundle

Vev: Viva Ex Vivo ‎ Complete Bundle oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Vev: Viva Ex Vivo ‎ Complete Bundle oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Vev: Viva Ex Vivo ‎ Complete Bundle sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Vev: Viva Ex Vivo ‎ Complete Bundle satın al!

PsnStore

134.00₺

PsnStore UK

137.48₺

PsnStore ES

143.54₺

Çıkış tarihi: May 17, 2016
Geliştiren: Truant Pixel, LLC
Yayıncı: Truant Pixel, LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
VEV: Viva Ex Vivo™‎ dört farklı mikroskobik ortamları keşfetmek için izin veren bir oyundur. Sen enerji tüketimini yönetmek ve yiyecek arama gibi düşman organizmaları kaçınmak gerekir. Sizin nihai hedefi mümkün olan en yüksek puanı elde edilir.Kupalar araştırma atılımlar gerçekleştiren ve ek 'simülasyon' ortamları kilidini açmak için verilir. Bonus seviyeleri tamamen yeni zorluklar sunacak. Bu paket 8 interaktif 3 boyutlu dinamik temalar içerir.-Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Truant Pixel, LLC

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
Ghost Of A Tale
114.00₺ 215.70₺
Hemen İncele
PS4
Outer Wilds
109.00₺ 215.70₺