Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Tropico 5

Tropico 5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tropico 5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

144.00₺

PsnStore US

168.99₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: April 24, 2015
Geliştiren: KALYPSO MEDIA
Yayıncı: KALYPSO MEDIA
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
• Dönemler – Hükümdarlığını sömürgecilik dönemlerinde başlat, Dünya Savaşları’nda ve Büyük Buhran’da hayat mücadelesi ver, Soğuk Savaş sırasında bir diktatör ol ve ülkeni modern zamanın ötesine taşı.• Hanedan – Başkan’ın büyük ailesinin her üyesi adada bulunuyor ve bir hükümdar, yönetici, elçi ya da general olarak görevlendirilebilir. • Araştır ve Yenile – Yeni yapıları, teknolojileri ve kaynakları keşfederek ulusunu ileriye taşı.• Gelişmiş ticaret sistemi ve ticaret filosu – Küresel bir ticaret filosu kur ve komşu adalara veya dünyanın süper güçlerine bağlanan ticaret yollarını ele geçirmek için gemilerini kullan.• Adanı keşfet – Savaş sisinin ardında nelerin olduğunu öğren.• Yepyeni çizimler - Tropico 5’e eşsiz bir görsel kimlik kazandırmak için tüm sanatsal çalışmaları sıfırdan tekrar tasarladık. Her dönemde 100’den fazla yapı arasında seçim yap.

None
None

Benzer Ürünler