Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Brotato

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Brotato fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Brotato satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

67.20₺

Çıkış tarihi: Sept. 27, 2022
Geliştiren: Blobfish
Yayıncı: Blobfish
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Brotato Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 7+
  • Processor: 2 Ghz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 128MB
  • Storage: 200 MB available space

Brotato Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Brotato fiyatı:    67.2₺

Şu anki en ucuz Brotato fiyatı:    67.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Brotato İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Brotato - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Brotato Özeti

Brotato is a top-down arena shooter roguelite where you play a potato wielding up to 6 weapons at a time to fight off hordes of aliens. Choose from a variety of traits and items to create unique builds and survive until help arrives.

Brotato İle İlgili Kullanıcı Yorumları

fnfOzvSR

1


Brotato fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Brotato satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!