Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dome Keeper

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dome Keeper fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dome Keeper satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

136.50₺

Çıkış tarihi: Sept. 27, 2022
Geliştiren: Bippinbits
Yayıncı: Raw Fury
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Dome Keeper Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 or newer
  • Processor: 2.5Ghz or better
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: Support for OpenGL 3.3
  • Storage: 500 MB available space
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system

Dome Keeper Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dome Keeper fiyatı:    136.5₺

Şu anki en ucuz Dome Keeper fiyatı:    136.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dome Keeper İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dome Keeper - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dome Keeper Özeti

Mine for resources, choose from powerful upgrade paths and fend off waves of alien attackers in this innovative roguelike mining action game. There's just enough time to mine a little deeper, find a little more and get back to defend before the next wave attacks your dome.

Dome Keeper İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dome Keeper fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dome Keeper satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!