Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Evil West

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Evil West fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Evil West satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

813.59₺

Voidu

928.16₺

Steam

1049.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 22, 2022
Geliştiren: Flying Wild Hog
Yayıncı: Focus Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Evil West Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Additional Notes: To be announced soon.
Recommended:
  • Additional Notes: To be announced soon.

Evil West Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Evil West fiyatı:    813.59₺

Şu anki en ucuz Evil West fiyatı:    813.59₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Evil West İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Evil West - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Evil West Özeti

A dark menace consumes the Old West. In solo or coop, fight with style in visceral, explosive combat against bloodthirsty monstrosities. Eradicate the vampiric hordes with your lightning-fueled gauntlet and become a Wild West Superhero.

Evil West İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Evil West fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Evil West satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!