Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Moonscars

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Moonscars fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Moonscars satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

144.42₺

Voidu

166.00₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 27, 2022
Geliştiren: Black Mermaid
Yayıncı: Humble Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Moonscars Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 10
  • Processor: AMD Athlon II X2 270 (2 * 3400) or equivalent Intel, Core i3-530 (2 * 2930) or equivalent
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: GeForce GT 530 (2048 VRAM) or equivalent, Radeon HD 6570 (1024 VRAM) or equivalent
None

Moonscars Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Moonscars fiyatı:    144.42₺

Şu anki en ucuz Moonscars fiyatı:    144.42₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Moonscars İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Moonscars - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Moonscars Özeti

Push the limits of your combat skills, and master new abilities to progress through an unforgiving nonlinear 2D world. Face off against the relentless darkness that seeks to destroy you. In Moonscars, every death is a lesson learnt—and as you overcome each challenge, new truths will be revealed.

Moonscars İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Moonscars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Moonscars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!