Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Nomad Survival

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Nomad Survival fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Nomad Survival satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 9, 2022
Geliştiren: The Fox Knocks
Yayıncı: The Fox Knocks
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Nomad Survival Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 8, Windows 10
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 2GB VRAM Graphics Cards
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 60 MB available space
Recommended:
  • Graphics: 4GB or Higher VRAM Graphics Cards

Nomad Survival Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Nomad Survival fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Nomad Survival fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Nomad Survival İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Nomad Survival - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Nomad Survival Özeti

Battle against hordes of enemies, conquer Boss encounters, and explore various character and skill combinations in this time-based auto-attacking Roguelite in your quest to become stronger and defeat the most menacing of creatures that lay in wait at the end of each run.

Nomad Survival İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Nomad Survival fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Nomad Survival satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!