Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pixeluvo

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pixeluvo fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pixeluvo satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1049.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 15, 2014
Geliştiren: Pictopotamus
Yayıncı: Pictopotamus
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Wallpaper Engi…
83.70₺ 46.00₺
pc
Soundpad
89.70₺
pc
Aseprite
314.70₺ 157.20₺
pc
VEGAS Pro 14 E…
599.00₺ 10000.00₺

Pixeluvo Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Pentium 4, AMD Opteron with SSE2 support
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Dual or Quad Core Processor
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Pixeluvo Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pixeluvo fiyatı:    1049.7₺

Şu anki en ucuz Pixeluvo fiyatı:    1049.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pixeluvo İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pixeluvo - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pixeluvo Özeti

Pixeluvo, PC ve Linux için güzelce tasarlanmış bir görüntü ve fotoğraf editörüdür. Ayar katmanları, ham görüntü formatları, güçlü renk düzeltme araçları, gerçekçi basınca duyarlı çizim araçları, gerçekçi basınca duyarlı çizim araçları ve birçok görüntü geliştirme filtreleri ile yıkıcı olmayan düzenleme de dahil olmak üzere çok çeşitli gelişmiş özellikler içerir.

Pixeluvo İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pixeluvo fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pixeluvo satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!