Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Valkyria Chronicles Remastered

Valkyria Chronicles Remastered fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Valkyria Chronicles Remastered satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

177.37₺

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

192.04₺

PsnStore ES

198.64₺

Çıkış tarihi: June 1, 2016
Geliştiren: SEGA EUROPE LTD
Yayıncı: SEGA EUROPE LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Valkyria Chronicles Remastered Fiyatları

None
Valkyria Chronicles dünyasında sene 1935 E.C. ve Avrupa Kıtası, İmparatorluk olarak da bilinen Otokratik Doğu Avrupa İmparatorluk İttifakı ile Atlantik Federasyonu arasında değerli Ragnite kaynaklarını ele geçirmek için çıkan İkinci Avrupa Savaşına gömülmüş durumda. Kontrolsüz bir yangın gibi tüm kıtayı kasıp kavuran İmparatorluk, gözünü Gallia Prensliği’nin zengin Ragnite yataklarına dikiyor. Barışçı Gallia’nın bu savaşta tarafsız kalmasına rağmen, vatandaşlarının evlerini ve ülkelerini kaçınılmaz işgale karşı savunması gerekecek. İmparatorluğun yenilmez gibi görünen kuvvetlerine karşı verdikleri savaşta Teğmen Welkin Gunther ve Gallia Milis Kuvvetleri’nin gurur duyulan Squad 7 birliğine eşlik edin. Valkyria Chronicles'ın Yeniden Düzenlenen Özellikleri: • HD “CANVAS” Grafik Motoru • “BLiTZ” taktiksel savaş sistemi • Unutulmaz bir hikâye • Daha önce yayınlanan tüm DLC'ler dahilBu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizceOyun içi satın alma opsiyonu1 Oyuncuminimum 43 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© SEGA. All rights reserved. SEGA, the SEGA logo and Valkyria Chronicles are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 349.00₺
PS4
Valkyria Chronicles Remastered
84.00₺ 177.37₺