Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Little Adventure On The Prairie

Little Adventure On The Prairie oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Little Adventure On The Prairie oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Little Adventure On The Prairie sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Little Adventure On The Prairie satın al!

PsnStore UK

15.43₺

PsnStore

15.50₺

PsnStore ES

16.31₺

PsnStore US

17.14₺

Çıkış tarihi: Feb. 21, 2018
Geliştiren: Infinite Madaa
Yayıncı: Infinite Madaa
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Kısa ve eğlenceli bir macera oyunu. Vahşet ve macerayı doyasıya yaşayacağınız 12 seviye sizi bekliyor. Karşınıza çıkan tüm canavarları öldürün!İlk seviyeden son seviyeye kadar ölmeden tamamlamak ister misiniz? Tüm canavarların ve engellerin üstesinden kolayca gelmek için tüm seviyelerde farklı ögeler kullanın.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2017 Infinite Madaa

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺