Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Battlefield V

Battlefield V fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Battlefield V satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

279.00₺

PsnStore US

496.89₺

PsnStore ES

509.88₺

PsnStore UK

576.53₺

Çıkış tarihi: Nov. 20, 2018
Geliştiren: EA Swiss Sarl
Yayıncı: EA Swiss Sarl
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Battlefield V Fiyatları

None
2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen seride, Battlefield™ V ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin. Büyük Grand Operation’larda ve ortak Combined Arms’ta topyekün çok oyunculu savaşı tecrübe edin veya tek oyunculu War Stories’e katılın. Dünyanın hiç beklenmedik yerlerinde destansı savaşlara katılarak bugüne kadarki en zengin ve en sürükleyici Battlefield’ın tadını çıkarın. Şimdi Battlefield için yeniden tasarlanan Battle Royale modu Firestorm da dahil.• Firestorm – Battlefield için yeniden tasarlanan Battle Royale modu. Destansı silahlar ve taşıtlarla bugüne kadarki en büyük Battlefield haritasında üstünlük kurun.• Daha Önce Hiç Görmediğiniz Yönüyle 2. Dünya Savaşı.• 64 Kişilik Çok Oyunculu Topyekün Savaş• Bugüne Kadarki En Sürükleyici Battlefield.• Hiç Anlatılmamış Savaş Hikayelerini Oynayın.• Tides of War – Yeni Bölümler sizi yeni savaş alanlarının ve teçhizatlarının beklediği önemli 2. Dünya Savaşı bölgelerine götürüyor.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
PS4
The Long Dark
285.00₺ 85.50₺
PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
349.00₺ 349.00₺
PS4
Frostpunk: Console Edition
259.00₺ 259.00₺