Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Battle Axe

Battle Axe oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Battle Axe oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Battle Axe sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Battle Axe satın al!

PsnStore US

180.34₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

299.28₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: April 29, 2021
Geliştiren: NUMSKULL GAMES LTD
Yayıncı: NUMSKULL GAMES LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Battle Axe, emektar piksel sanatçısı Henk Nieborg'un hazırladığı yüksek kaliteli görselleri, beklendiği gibi çalışan oyun mekaniklerini ve efsanevi oyun bestecisi Manami Matsumae'nin hazırladığı müzikleri içeren bir atari hack & slash oyunudur.Vatanın Mercia, kendini bildin bileli kuzeydeki buz arazilerinde yaşayan, ""Etheldred"" adındaki despot bir büyücünün acımasız ellerinde. Etheldred, her yedi yılda bir ordularını güneye yolluyor, ordular her ilçeden ömür boyu köle olarak çalıştırılacak insanlar seçiyor ve bir daha onlardan asla haber alınmıyor. Onun bu zorba saltanatını sonlandırmaları için diyardaki savaşçılara bir çağrı yollanıyor. Bir elf, bir büyücü ve bir haydut bu çağrıya kulak veriyor. Bu diyarlardaki kötü gücü sonsuza kadar ortadan kaldırmaya niyetli bu kahramanların grubuna katıl!• Eğlenceli piksel çizimleri - Piksel çizimleri sevenler için muhteşem tasarımlı karakterlere ve hoş ortamlara sahip bir macera• Hack and slash macerası - Yeni oynanış unsurları, gelişmiş kontroller ve mükemmel piksel animasyonları sayesinde tanıdık fakat yeniden canlandırılmış bir his• Zaman üstü bir melodinin tadını çıkar - Efsanevi besteci Manami Matsumae'nin hazırladığı üstün oyun müziği• Solo veya ortak - İster tek başına ister yerel ortak modda bir arkadaşınla oynayabilirsin, görevine başlamak için detaylı üç kahramandan birini seç