Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Neurovoider

Neurovoider fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Neurovoider satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

117.62₺

PsnStore

134.00₺

PsnStore UK

135.01₺

PsnStore ES

140.94₺

Çıkış tarihi: March 15, 2017
Geliştiren: PLUG IN DIGITAL LTD
Yayıncı: PLUG IN DIGITAL LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
NeuroVoider, nükleer roketatarlar ile kötü robotları avlayan beyinlerin fütürist siber dünyasındaki çift kollu avcı RPG setidir. 4 arkadaşa kadar birlik olup oynayabilirsiniz veya bir tutam rogue-lite, biraz perma death ve hack'n'slash saldırısı macerası ile yalnız başınıza gidin.ÖzelliklerAksiyon yüklü tepe aşağı ateş etme. Patlamalar içerebilir. 4 oyuncuya kadar local multiplayer. Bütünüyle ortak saldırı. Protokollere uygun olarak oluşturulmuş içerik ve tehlikeler. Umarız birkaç oyun yenilgisi canınızı sıkmaz.  8736 adet patlatmalık düşman. Evet, tek tek saydık.  Karakterinizi kişiselleştirmeniz için tonlarca ganimet. Düşmanlarınızı daha yeni yere düşürdükleri 'korkunç sonunuzu getiren çiftli ikiz plazmalı pompalı' ile havaya uçurun.  Vızıldayan mermi becerilerinize meydan okuyan devasa bölüm sonları.Dan Terminus imzalı güçlü dark synth müziği.1-4 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺