Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Metrico+

Metrico+ oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Metrico+ oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Metrico+ sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Metrico+ satın al!

PsnStore US

60.20₺

PsnStore

134.00₺

PsnStore UK

137.48₺

PsnStore ES

143.54₺

Çıkış tarihi: Aug. 23, 2016
Geliştiren: Digital Dreams V.O.F.
Yayıncı: Digital Dreams V.O.F.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Metrico yeni bir dünya. Yaptıklarınızın yön vereceği İnfografik bir yaşam dünyası. Tüm sütun grafikler, çizgi diyagramlar ve pasta grafikler oyuncunun yaptığına tepki veriyor. Bir çubuk diyagram sola attığınız her adımda büyüyebilir veya bir diğeri her zıplama yaptığınızda küçülebilir.Yeni Bir Bakış AçısıMetrico'yu keşfetmen ve her adımının dünyayı nasıl değiştireceğini ve ileride seni nasıl etkileyeceğini görmen için dikkatlice analiz etmen gerekecek. Bu mekaniğe 'Girdi Biçim Değiştiricisi' deniyor ve bu normalde düşünmediğin eylemleri düşünmeni sağlıyor.Farklı zorluklar, mekanikler, görünümler, sesler ve Palmbomen tarafından yapılmış özgün müziğiyle keşfetmen için 6 benzersiz dünya bulunuyor.Metrico+ keşif, beceri, deney ama en önemlisi: farklı düşünmenin bir arada olduğu bir kombinasyon.Metrico'ya hoş geldiniz. Gerekenlere sahip olduğunuzu umuyoruz.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.