Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Ashes Cricket

Ashes Cricket oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Ashes Cricket oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Ashes Cricket sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Ashes Cricket satın al!

PsnStore US

215.24₺

PsnStore UK

239.20₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 16, 2017
Geliştiren: BIG ANT STUDIOS PTY LIMITED
Yayıncı: BIG ANT STUDIOS PTY LIMITED
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
EN BÜYÜK TESTİMİZAshes Cricket, kriketin en büyük rekabetinin yer aldığı resmi lisanslı video oyunudur. Dünyadaki en büyük kriket yarışmasında gördüğünüz tüm hızlı tempolu aksiyonu, büyük isabetleri ve beceriyi, her zamankinden daha gerçekçi ve otantik bir yolla getirerek, takımınızı erkek ve kadınların 2017/2018 Ashes turunda zafer içinde yıkamanız mümkün olacak. Big Ant'in eşsiz fotogrametri teknolojisinden yararlanan Ashes Cricket, Avustralyalı ve İngiliz erkek ve kadın ekipleri için resmi fotogerçekçi benzerliklerini sunar - canlı oyunda size orada olduğunuzu hissettirecektir. Star Test oyuncuları tamamen hareketliler ve oyunun kendinize ait olmasını sağlamak için kendi vuruş veya bowling stilinizi seçebilirsiniz. Big Ant'in bugüne kadarki en detaylı ve rafine edilmiş kriket motoru 360 derecelik gerçek vuruşa izin veriyor. Şimdi aynı oyunu iki oyuncu da aynı şekilde oynayabilecek!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-4 OyuncuAğ Oyuncusu 2-4 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 12 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright 2017 Big Ant Studios PTY Ltd

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺