Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Beach Buggy Racing oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Beach Buggy Racing sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Beach Buggy Racing satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: June 2, 2015
Geliştiren: VECTOR UNIT, INC.
Yayıncı: VECTOR UNIT, INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Beach Buggy devam oyunuyla geri geldi! Aksiyon ve sürprizlerle dolu off-road kart yarış kargaşasında sürün. Her biri eşsiz karakterlere ve özel yeteneklere sahip rakip sürücülere karşı yarışın. Dodgeball Frenzy, Fireball ve Oil Slick gibi çılgın güçler koleksiyonu oluşturun. Kumsal arabalarından canavar kamyonetlere kadar çeşitli arabaların kilidini açın ve yükseltin. Ciddi yol verme kavgalarının yaşandığı tropik ortamları seven rakiplere karşı 15 hayali 3D yarış yollarında 6 farklı oyun modunda becerilerinizi test edin.Tek ekranda en fazla 4 arkadaşınızla omuz omuza mücadele edin!1080p kristal berraklığında çok sağlam 60fps Ayrık ekran performansı dahi çok iyidir!1-4 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺