Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Jump, Step, Step

Jump, Step, Step oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Jump, Step, Step oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Jump, Step, Step sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Jump, Step, Step satın al!

PsnStore US

42.98₺

PsnStore UK

47.74₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

51.19₺

Çıkış tarihi: March 20, 2020
Geliştiren: Hidden Trap
Yayıncı: Hidden Trap
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bob (bot) kayıp bir gezegende yeni uyandı. Bir şekilde tüm uzuvlarını kaybetti ve ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok. O biraz çılgın, ama seninle iletişim kurabilir .. Ne yapacağına dair çok fazla fikrin yok, ama Bob'dan biraz daha zeki olduğun için, sen sorumlusun. Oyunun başlangıcında, Bob'un pili neredeyse bitmek üzere. Tesadüfen ileride yolun üstünde bir pil takımı var. Eğer giderse ve onu alırsa, çukurdan aşağı inecek ve düşecek. İlk göreviniz yola bakmak ve oraya nasıl ulaşacağına dair talimatlar göndermektir. Bob onunla bu maceraya gittiğiniz için çok mutlu çünkü şu anda etrafa dağılmış olan kayıp uzuvlarını ve bol miktarda yağ tenekesini bulmasına yardımcı olacaksınız. Bob'a bu zor yolculukta rehberlik etme konusunda ustalığınız için hayransınız.