Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Doodle God

Doodle God fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Doodle God satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

50.63₺

PsnStore

57.00₺

PsnStore UK

58.63₺

PsnStore ES

60.34₺

Çıkış tarihi: Jan. 29, 2016
Geliştiren: 4HIT LTD
Yayıncı: 4HIT LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Tanrı olun! Yaratma gücü ellerinizde! Bu bağımlılık yapıcı bulmaca oyununda, medeniyet yaratmak için ateş, toprak, su ve havayı karıştırın ve eşleştirin! Elbette evren tek bir günde yaratılmadı. Evren yaratmak için gerekli şeylere sahip olmadan önce, hayvanlar, aletler, fırtınalar yaratmak ve hatta ordular oluşturmak için tek bir mikroorganizmadan başlayarak kendi yolunuzu çizmeniz gerekecek. Fakat dikkati olun, yaratma gücü istenmeyen sonuçlara yol açabilir... tekerleği icat etmek, bir zombi salgınını tetikleyebilir! Üzülmeyin, kozmik maceranızda yalnız değilsiniz! Başarılı bir şekilde bir şey yarattığınız her seferinde, tüm zamanların en büyük filozoflarının ve komedyenlerinin zekası ve bilgeliğiyle ödüllendirileceksiniz. Doodle God™ ile içinizdeki yaratıcıyı açığa çıkarın!1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

None
None