Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Morbid: The Seven Acolytes

Morbid: The Seven Acolytes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Morbid: The Seven Acolytes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

104.92₺

PsnStore

109.50₺

PsnStore UK

117.39₺

PsnStore ES

125.83₺

Çıkış tarihi: Dec. 3, 2020
Geliştiren: MERGE GAMES
Yayıncı: MERGE GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Morbid: Lovecraft tarzında korku ve Cronenberg'e yakışır şiddet unsurlarıyla dolu bir Horrorpunk Aksiyon RPG oyunu olan The Seven Acolytes, izometrik Souls tarzı oyun türünün en dehşet verici yorumlarından biridir!Dibrom'daki hayatta kalan son kişisin. Tüm hayatın boyunca bunun için eğitim aldın; Gahar'lar olarak adlandırılan kötü tanrılar tarafından kontrol edilen lanetlenmiş güçlü varlıklar olan Yedi Müridi yenmen gerekiyor. Zorlayıcı rakipler, mini elebaşları ve orkestra müziklerinin eşlik ettiği akılda kalan kapsamlı elebaşı dövüşleri, Morbid dünyasının temelini oluşturuyor. Bu engellerin üstesinden gelmek için savaş becerilerinde ustalaşman ve Görevler, Avantajlar, Rünler, Yükseltmeler ve Yağmalama gibi unsurlar aracılığıyla karakterini ve donanımını geliştirmen gerekiyor.Gahar'lar, konaklar olmadan hayatta kalamadıkları için çarpık zihinlerini Yedi Müritlerin bedenlerine bağladı. Müritleri öldürerek Gahar'ların maddi varlığına son vermen gerekiyor. Başarılı olursan krallığı onların dehşet saçan boyunduruğundan kurtaracaksın. Başarısız olursan kötü tanrılar hükmedecek; Müritler yeniden dirilecek ve delilik hüküm sürecek.Özelliklere Genel Bakış-Destansı ve vahşi elebaşı karşılaşmalarını deneyimle ve çok çeşitli ortamları keşfet -Karakterini geliştirmenin birden çok yolunu içeren avantajların seviyesini yükseltme sistemi-Dünyanın her yerinde NPC'lerle karşılaştığın derin, sürükleyici bir arka plan hikayesi-Dünyada ilerlerken Sağlık, Dayanıklılık ve Akıl Sağlığı yönetimi oldukça önemlidir

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺