Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Radio Squid

Radio Squid fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Radio Squid satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

18.93₺

PsnStore UK

21.03₺

PsnStore

21.60₺

PsnStore ES

22.56₺

Çıkış tarihi: June 17, 2020
Geliştiren: RATALAIKA GAMES SL
Yayıncı: RATALAIKA GAMES SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Genç bir mürekkep balığı lanetlendi! Şimdi çok sayıdaki madeni parayla birlikte denizin derinliklerine ulaşıp sonunda laneti kaldırmak size kalmış! Siren sesinin gücünü kullanarak düşmanlarınızın icabına bakarken denizin derinliklerini araştırın!Müziğin ritmine mermi sıkıp düşmanlarınızı vurun, bu arada kendi merminiz tarafından vurulmamaya dikkat edin! Ekstra zorluk olarak düşmanları vurmak için atışlarınızı duvardan sektirmeye çalışın!Özellikler: * 24 farklı deniz seviyesini araştırın * Güzel siyah-beyaz piksel çizim grafikler * Piksel çizim renklerini kendi görsel tercihlerinize göre değiştirin! * Az çok havalı chiptune ritimleri dinleyin

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺