Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

3D Chess

Güvenilir mağazalardaki en ucuz 3D Chess fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup 3D Chess satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

160.68₺

Çıkış tarihi: Dec. 6, 2016
Geliştiren: bumblebee
Yayıncı: familyplay
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

3D Chess Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (32/64bit versions)
  • İşlemci: Dual-Core: 2Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256Mb
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

3D Chess Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz 3D Chess fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz 3D Chess fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

3D Chess İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

3D Chess - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


3D Chess Özeti

A unique chess trip with exciting instant duels awaits you - test your mettle on the chessboard. Checkmate your opponent with only a few moves and solve challenging chess puzzles in amazing 3D worlds.

3D Chess İle İlgili Kullanıcı Yorumları


3D Chess fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak 3D Chess satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!