Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

7 Wonders of the Ancient World

Güvenilir mağazalardaki en ucuz 7 Wonders of the Ancient World fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup 7 Wonders of the Ancient World satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

209.70₺

G2A

714.65₺

Çıkış tarihi: Feb. 18, 2014
Geliştiren: MumboJumbo
Yayıncı: MumboJumbo
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

7 Wonders of the Ancient World Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
  • İşlemci: 600 Mhz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 6.0
  • Depolama: 18 MB kullanılabilir alan
null

7 Wonders of the Ancient World Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz 7 Wonders of the Ancient World fiyatı:    209.7₺

Şu anki en ucuz 7 Wonders of the Ancient World fiyatı:    209.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

7 Wonders of the Ancient World İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

7 Wonders of the Ancient World - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


7 Wonders of the Ancient World Özeti

Daha önce hiç kimsenin ele geçirmediği bir yolculuğa çıkın! Göreviniz Giza'nın büyük piramitinin eteklerinde başlar ve Mısır kumları aracılığıyla Babylon'un gizemli asılı bahçelerine devam eder. Yolculuğunuz devam ederken eski Yunanistan'ın görkemine büyüleyici Akdeniz Adaları'ndan seyahat edin.

7 Wonders of the Ancient World İle İlgili Kullanıcı Yorumları


7 Wonders of the Ancient World fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak 7 Wonders of the Ancient World satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!