Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Anachronox

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Anachronox fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Anachronox satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

62.53₺

Steam

164.70₺

Çıkış tarihi: June 27, 2001
Geliştiren: null
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 12

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
1349.70₺ 219.12₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Anachronox Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or Windows Vista
  • İşlemci: 1.8 GHz Processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended)
  • DirectX: Sürüm 7.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Anachronox Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Anachronox fiyatı:    62.53₺

Şu anki en ucuz Anachronox fiyatı:    62.53₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Anachronox İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Anachronox - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Anachronox Özeti

Sylvester & quot; Sly & quot; Yine de botlar ve stiletto, altı tuhaf gezegen karşısında trek oldukları için, bir galaksi kırıcı gizemi araştıran, soyu tükenmiş bir uzaylı yarıştan eserleri arıyor ve güçlü, ileri teknolojinin sırlarının kilidini açıyorlar. Senin sıran. Zehirini seç.

Anachronox İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Anachronox fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Anachronox satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!