Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ARMA: Gold Edition

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ARMA: Gold Edition fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ARMA: Gold Edition satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

18.45₺

DurmaPlay

37.04₺

G2A

37.17₺

RandomOyun

43.45₺

Steam

209.70₺

Çıkış tarihi: July 13, 2011
Geliştiren: Bohemia Interactive
Yayıncı: Bohemia Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 16

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

ARMA: Gold Edition Sistem Gereksinimleri

En Düşük
  • İşletim Sistemi: Windows XP veya Windows Vista
  • İşlemci: 2.5GHz Intel P4 veya AMD Athlon işlemci
  • Bellek: 512MB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB video belleğine sahip, Pixel Shader 2.0 destekli NVIDIA Geforce 6600GT / 256MB video belleğine sahip, Pixel Shader 2.0 destekli ATI Radeon x800
  • DirectX®: DirectX 9.0c
  • Sabit Disk: 6 GB
  • Ses: OpenAL uyumlu ses kartı
null

ARMA: Gold Edition Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ARMA: Gold Edition fiyatı:    18.45₺

Şu anki en ucuz ARMA: Gold Edition fiyatı:    18.45₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

ARMA: Gold Edition İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ARMA: Gold Edition - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ARMA: Gold Edition Özeti

Arma: Altın Arma Paketi: Silahlı Saldırı ve Genişleme Paketi Arma: Queens Gambit. Arma, gerçekçilik ve simülasyonun büyük unsurları olan birinci şahıs taktik askeri atıcıdır. Bu oyun, büyük ölçekli bir askeri çatışmanın bir karışımına sahiptir, daha kapalı alanların yanında geniş alanlara yayılmıştır.

ARMA: Gold Edition İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ARMA: Gold Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ARMA: Gold Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!