Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Cities: Skylines

Cities: Skylines fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cities: Skylines satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

Steam

12.25₺

RandomOyun

32.50₺

Gamebillet

43.61₺

FoxnGame

44.10₺

EpicStore

49.00₺

HRK

49.55₺

PlayStore

56.00₺

G2A

64.88₺

Voidu

281.58₺

Çıkış tarihi: March 10, 2015
Geliştiren: Colossal Order Ltd.
Yayıncı: Paradox Interactive
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Cities: Skylines Fiyatları

Gamehunterz Cities Skylines Yorumu

Geleceğin mimar adayları burada mı? O zaman başlayalım: Cities Skylines! Uzun bir süredir oynadığım en iyi şehir kurma ve planlama oyunlarından biri. Çünkü Cities Skylines oyununu diğer şehir kurma oyunlarından ayıran temel durum, bu oyunda sadece bina dikmeniz değil, aynı zamanda şehri planladıktan sonra idare etmeniz lazım. Yani, trafiğe bir çözüm bulmanız ve şehirde yaşayanların mutlu olmasını sağlamanız lazım. Yalan olmasın, oyunu oynamadan önce trafik gibi durumların daha kolay halledileceğini düşünmüştüm, fakat benim için gerçekten zorlayıcı saatler olmuştu trafiği çözmek. Zaten bu oyunu güzel yapan şeylerden biri de bence zorlayıcı olması. O yüzden şehir inşa oyunlarını seven ve kolay olmasın diyenlere işte tavsiyemiz: Cities Skyline satın al!

Ben çocukluğumda Cities Skylines benzeri efsanevi oyunları çok oynamış biri olarak gerçekten bu oyunun türü adına bir devrim yarattığına inanıyorum. Oynanış mekanikleri diğer oyunlara göre çok daha başarılı ve rahat. Arkaya hoş bir müzik açarak saatlerce oynayabileceğiniz Cities Skylines satın aldığınız andan itibaren sizi içine çekecek.

Peki oyunun sevmediğim özelliği ne? Sizleri bilmem, ama ben DLC olayından çok hoilanmam. Ne yazık ki, Cities Skylines, DLC’lerle dolu bir oyun. Resmen yayıncı firma bize şunu söylüyor: Cities Skylines satın al ama sonrasında DLC de satın al. Bu gerçekten haksızlık! Yayıncı firmanın bu duruma bir çözüm getirmesi gerektiğine inanıyorum.

Cities Skylines Fiyatları Nasıl?

Cİties Skylines fiyatları türündeki diğer oyunlara göre çok uygun. Yukarıda bahsettiğim gibi, bunun nedeni de oyunda DLC’lerin çok olması. Oyunu minimum paket olarak oynamak isterseniz zevk almaz mısınız? Tabi ki alırsınız, çünkü Cities Skylines DLC olsun olmasın çok güzel bir oyun. Fakat olabilecek en fazla eğlence için kesinlikle (ve maalesef) oyunun DLC’lerini de almanız gerekli. İşte bu yüzden Gamehunterz sizin için burada! Cities Skylines fiyatlarını karşılaştırıp en uygun satıcıları buluyoruz ki bu kadar DLC arasında paranız sıfırlanmasın. Sizlere Cities Skylines satın al tavsiyesi vermeden önce, Cities Skylines fiyatları için onlarca karşılaştırma yaptığımızdan ve en uygunlarını bulduğumuzdan emin olabilirsiniz!

Şehirler: Skylines, klasik şehir simülasyonunda modern bir alımdır. Oyun, şehir binası deneyiminin bazı köklü tropları üzerinde genişleyerek gerçek bir şehir yaratma ve sürdürme heyecanını ve gerçek bir şehri yaratma ve sürdürme zorluğunu gerçekleştirmek için yeni bir oyun öğelerini tanıtıyor.

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Benzer Ürünler

pc
Cities: Skylines
49.00₺ 12.25₺
pc
Arma 3
99.00₺ 24.51₺
pc
Hearts of Iron IV
59.00₺ 14.75₺