Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

167.36₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: March 12, 2009
Geliştiren: EA Los Angeles
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Sistem Gereksinimleri

  • Supported OS: Microsoft Windows® XP SP2, Windows Vista (32-bit)
  • Processor: Any Intel Core Duo machine; XP: Intel Pentium 4 2.2 GHz or better, AMD Athlon XP 2100+ or better; Vista: Intel Pentium 4 2.6 GHz or better, AMD Athlon XP 2800+ or better
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: DirectX® 9.0c compatible video card, NVIDIA GeForce 6800 or better, ATI Radeon X800 or better
  • Hard Drive: At lease 10 GB of free space
  • Sound: DirectX® 9.0c compatible sound card (Yamaha Xwave-512 is not supported)
  • INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT WWW.EA.COM. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON WWW.EA.COM.
null

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising fiyatı:    167.36₺

Şu anki en ucuz Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising fiyatı:    167.36₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Özeti

Red Alert 3: Uprising features four new mini-campaigns, giving players a deeper dive into the storylines of the Soviets, the Allies, the Empire of the Rising Sun and a unique campaign centered on the origins of everyone’s favorite psionic Japanese schoolgirl commando, Yuriko Omega.

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!