Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Defense the Farm

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Defense the Farm fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Defense the Farm satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

29.70₺

G2A

65.29₺

Çıkış tarihi: June 5, 2018
Geliştiren: LillyWelland Inc.
Yayıncı: Bitlock Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Defense the Farm Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: 32-64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: DualCore
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512mb
  • Depolama: 115 MB kullanılabilir alan
null

Defense the Farm Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Defense the Farm fiyatı:    29.7₺

Şu anki en ucuz Defense the Farm fiyatı:    29.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Defense the Farm İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Defense the Farm - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Defense the Farm Özeti

Short story of the farmer Bob. As on a sunny day,at his beloved farm began to arrive alive deads. As on this day, he seriously took up the defense of his territory. Defend the farm, destroy the incoming waves of amusing zombies using dexterity, tactics, and three types of weapons (pistol, rifle, automatic rifle).

Defense the Farm İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Defense the Farm fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Defense the Farm satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!