Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dracula: The Resurrection

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dracula: The Resurrection fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dracula: The Resurrection satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

29.13₺

Cdkeys

57.98₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: April 17, 2014
Geliştiren: Microids
Yayıncı: Microids
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Dracula: The Resurrection Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® XP/Vista/7/8
  • İşlemci: 3 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 6800 GT or Radeon 1800XT
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Dracula: The Resurrection Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dracula: The Resurrection fiyatı:    29.13₺

Şu anki en ucuz Dracula: The Resurrection fiyatı:    29.13₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dracula: The Resurrection İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dracula: The Resurrection - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dracula: The Resurrection Özeti

Transilvanya'nın kalbinde transpires eden korkunç dolu bir macera. Londra 1904. Dracula'nın öldürülmesinden yedi yıl sonra, Jonathan Harker olarak oynarsınız, (Bram Stokers Original Roman'ın kahramanı) ve kısa bir süre sonra eşinizi keşfedin, Mina, Transilvanya'daki sayım kalesi için Londra'yı kaçtı. Mina düşmüş avına vampirlere mi oldu?

Dracula: The Resurrection İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dracula: The Resurrection fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dracula: The Resurrection satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!