Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Farm Mania 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Farm Mania 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Farm Mania 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

120.85₺

Steam

160.68₺

Çıkış tarihi: Jan. 15, 2018
Geliştiren: Realore
Yayıncı: Qumaron
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Farm Mania 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8
  • İşlemci: Pentium III 800MHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with 32MB Video RAM
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Game can function not properly on Windows 10
null

Farm Mania 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Farm Mania 2 fiyatı:    120.85₺

Şu anki en ucuz Farm Mania 2 fiyatı:    120.85₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Farm Mania 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Farm Mania 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Farm Mania 2 Özeti

Harika Haberler: Anna tekrar geri döndü! Bu sefer daha hevesli, aktif ve harika fikirlerle dolu! Tarım yapmak ister misin? O zaman şansını kaçırmayın! Meyve ve Sebzeler, Hayvanlar ve Kuşlar, Pastaneler ve Tekstil Fabrikaları - Hepsi Yepyeni Oyun Çiftliği Mania 2'de sizi bekliyor!

Farm Mania 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Farm Mania 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Farm Mania 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!