Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Greed Corp

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Greed Corp fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Greed Corp satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

HRK

30.47₺

G2A

44.75₺

Çıkış tarihi: Dec. 10, 2010
Geliştiren: Vanguard Games
Yayıncı: Vanguard Entertainment Group
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Total War: WAR…
599.00₺ 539.10₺

Greed Corp Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows® XP (SP3), Windows Vista® (SP1), Windows 7®
  • İşlemci: Pentium 4 3GHz veya dengi
  • Bellek: 1 GB
  • Ekran Kartı: 128 MB video belleğine sahip, DirectX® 9 uyumlu ekran kartı (ATI® X700 veya daha iyisi / NVIDIA GeForce® 6100 veya daha iyisi)
  • DirectX®: DirectX®9.0c
  • Sabit Disk: 1 GB boş alan
  • Ses: DirectX®9.0c uyumlu
null

Greed Corp Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Greed Corp fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Greed Corp fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Greed Corp İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Greed Corp - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Greed Corp Özeti

En iyi şekilde dönüş tabanlı strateji.

Greed Corp İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Greed Corp fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Greed Corp satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!