Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ground Control Anthology

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ground Control Anthology fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ground Control Anthology satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Cdkeys

40.55₺

G2A

59.77₺

Çıkış tarihi: May 31, 2000
Geliştiren: Massive Entertainment
Yayıncı: Rebellion
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Ground Control Anthology Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
  • İşlemci: 1.8 GHz Processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9 compatible 3D graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9 compatible sound card
null

Ground Control Anthology Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ground Control Anthology fiyatı:    3.4₺

Şu anki en ucuz Ground Control Anthology fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Ground Control Anthology İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ground Control Anthology - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ground Control Anthology Özeti

Yıl 2419'dur. Savaş, Dünya'yı mahvetti ve mega şirketleri, kolonize gezegenlerin üzerinde savaşmak için yıldızlara götürdü. İşvereniniz, Crayven Corporation, sizi bir yer ve hava kuvvetleri ordusuna emretmenizi seçti. Sadece başka bir fırça yangın savaşı olacağını düşündün. Sen yanlıştın

Ground Control Anthology İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ground Control Anthology fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ground Control Anthology satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!