Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Heroes of Normandie

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Heroes of Normandie fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Heroes of Normandie satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

60.27₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 1, 2015
Geliştiren: Cat Rabbit
Yayıncı: Slitherine Ltd.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Heroes of Normandie Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® Vista/7/8/10
  • İşlemci: Pentium 4 or equivalent
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 Mb DirectX 9 video card with shader model 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
null

Heroes of Normandie Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Heroes of Normandie fiyatı:    60.27₺

Şu anki en ucuz Heroes of Normandie fiyatı:    60.27₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Heroes of Normandie İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Heroes of Normandie - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Heroes of Normandie Özeti

Son yıllarda yaratılan en modern, eğlenceli ve ilgi çekici masa oyunlarından birini alın. En son teknoloji ile eşleştirin. Gülünç olarak iyi hazırlanmış bir sanat tarzı ve bir ton fazladan içerik ekleyin. Bu, bulacağınız en heyecan verici, büyüleyici ve büyüleyici strateji oyunlarından birinin tarifidir.

Heroes of Normandie İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Heroes of Normandie fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Heroes of Normandie satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!