Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Highland Warriors

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Highland Warriors fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Highland Warriors satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

15.00₺

G2A

27.59₺

Cdkeys

89.44₺

Çıkış tarihi: Jan. 20, 2003
Geliştiren: United Independent Entertainment GmbH
Yayıncı: United Independent Entertainment GmbH
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Highland Warriors Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / 2000 / ME / 98 / 95 / Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Intel Pentium III with 800 MHz or compatible
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D vCard with minimal DirectX 8.x support
  • DirectX: Sürüm 8.0
  • Ses Kartı: DirectX® 8.0 compatible soundcard
null

Highland Warriors Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Highland Warriors fiyatı:    4.5₺

Şu anki en ucuz Highland Warriors fiyatı:    15.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Highland Warriors İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Highland Warriors - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Highland Warriors Özeti

Lord 843 yılında, İskoçya'nın ilk kralı, Kenneth McAlpin, Alba krallığını oluşturmak için picts ve İskoçların topraklarını birleştirdi. 400 yıl sonra Edward I, ayrıca "İskoç çekiçleri" olarak da bilinir. Araziyi büyük bir dava açtı. Edward'ın çoğunu, İskoçya'nın çoğunu kontrol ettim.

Highland Warriors İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Highland Warriors fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Highland Warriors satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!