Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Island Tribe

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Island Tribe fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Island Tribe satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

65.60₺

G2A

75.09₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 19, 2015
Geliştiren: Realore
Yayıncı: Qumaron
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Island Tribe Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 10
  • İşlemci: Pentium III 800MHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with 32MB Video RAM
  • Depolama: 70 MB kullanılabilir alan
null

Island Tribe Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Island Tribe fiyatı:    65.6₺

Şu anki en ucuz Island Tribe fiyatı:    65.6₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Island Tribe İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Island Tribe - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Island Tribe Özeti

Kendinizi unutulmuş bir kabilenin yaşadığı okyanusun ortasında gizemli bir adada bulabilirsiniz. Adalılar bir kaygısız ve sessiz bir hayat yaşadı ve her şey mükemmel görünüyordu.

Island Tribe İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Island Tribe fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Island Tribe satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!