Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Making History: The Calm & the Storm

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Making History: The Calm & the Storm fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Making History: The Calm & the Storm satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

14.70₺

G2A

20.68₺

Çıkış tarihi: March 13, 2007
Geliştiren: Muzzy Lane
Yayıncı: Strategy First
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Making History: The Calm & the Storm Sistem Gereksinimleri

En Düşük:Windows XP, 2000 veya Vista İşletim Sistemi, Pentium III veya Athlon 1.0GHz İşlemci, 512 MB RAM, 850 MB boş sabit disk alanı, 32 MB Ekran Kartı, Çok oyunculu oyun için İnternet bağlantısı

null

Making History: The Calm & the Storm Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Making History: The Calm & the Storm fiyatı:    14.7₺

Şu anki en ucuz Making History: The Calm & the Storm fiyatı:    14.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Making History: The Calm & the Storm İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Making History: The Calm & the Storm - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Making History: The Calm & the Storm Özeti

Tarih ve reg yapmak; Strateji-oyun klasiklerinin açık uçlu oyununu, ancak yeni ekonomik, askeri ve diplomatik sistemler ve gerçek tarihi zorluklarla oynamanızı sağlayan derin araştırmalarla birlikte sunar.

Making History: The Calm & the Storm İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Making History: The Calm & the Storm fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Making History: The Calm & the Storm satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!