Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Master of Magic

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Master of Magic fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Master of Magic satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

30.56₺

Steam

107.70₺

G2A

108.74₺

Çıkış tarihi: Sept. 1, 1994
Geliştiren: SimTex
Yayıncı: Slitherine Ltd.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Master of Magic Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 8 / 10
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended)
  • Depolama: 220 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Please be advised that Windows 10 operating system will receive frequent hardware driver and software updates following its release; this may affect game compatibility
null

Master of Magic Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Master of Magic fiyatı:    30.56₺

Şu anki en ucuz Master of Magic fiyatı:    30.56₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Master of Magic İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Master of Magic - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Master of Magic Özeti

Magic Ustası, 90'ların en popüler strateji oyunlarından biri olan klasiktir. Bu, son derece güçlü bir sihirbaz olarak oynamanızı sağlayan, birliklerinizi öncülük etmeni ve büyülü rakiplerinizi aşmanıza olanak sağlayan 4x fantezi strateji oyunudur.

Master of Magic İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Master of Magic fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Master of Magic satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!